ابزار حفاری اکتشافی و استخراجی

سرمته های مغزه گیری وایرلاین

Technidrill

شرکت تکنی دریل فرانسه (Technidrill) یکی از بهترین تولید کنندگان سرمته ها و رادهای حفاری اکتشافی به شیوه مغزه گیری (کورگیری) به صورت های معمولی و وایرلاین با کیفیت های عالی می باشد.

محصولات این شرکت تنوع بالایی داشته و شامل انواع سرمته های سخت بر (دیابوریت) و نرم بر (دیامی) با پروفیل های مختلف و مارتریس های گوناگون مناسب انواع سنگ ها با سختی های متفاوت می باشد.

Core Bits

به کمک حفاری اکتشافی مغزه گیری نمونه هایی دست نخورده از اعماق مختلف زمین (تا بیش از ۳۰۰۰ متر) بدست می آید که جهت عملیات اکتشافی و بررسی ساختار و موارد معدنی موجود در زمین استفاده می گردد.

سرمته های مغزه گیری با سایزهای مختلف AQ، BQ، NQ، HQ و PQ ، سایز های مناسب Triple Tube و غیره مناسب سختی های مختلف (از درجه ۱ تا ۱۰ بر حسب واحد MOH) ساخته و ارائه می شوند.

سرمته های سری TECH تکنی دریل جزو با کیفیت ترین سرمته های موجود در بازارهای جهانی می باشند که بر اساس سختی ماتریس آنها در سه رنج قیمتی قرار می گیرند و در کشور کانادا تولید می شوند.

TECH Bits

در صورت استفاده از رادهای معمولی، پس از هر بار مغزه گیری، جهت خروج مغزه از لوله بایستی کل لوله های حفاری را از گمانه خارج نمود که مستلزم وقت و زحمت زیادی است. لذا در سیستم های جدیدتر از رادهای وایرلاین استفاده می گردد که لوله داخلی (Inner Tube)  را به همراه مغزه توسط یک کابل بالا کشیده و نیازی به بیرون آوردن کل رادها ندارد.

Wireline-Ezy Latch

Wireline-Ezy Latch-Exploded

جهت دریافت کاتالوگ کامل سرمته ها و رادهای مغزه گیری متریک و وایرلاین تکنی دریل  بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

  Wireline Core Drilling
برای دانلود لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

Technidrill

ابزار مغزه گیری, مته های مغزه گیری شرکت best